Biuro rachunkowe ŁódźKancelariaCo nas wyróżniaNasze usługiCennik i promocjeKontakt i dojazd do biura rachunkowego w ŁodziKancelaria rachunkowa Łódź
Biuro rachunkowe Łódź

NOWOCZESNE BIURO RACHUNKOWE

ZMIANA NA LEPSZE,
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
- niższa cena…

Nasza Kancelaria powstała w 2003 roku w Łodzi z zamiarem połączenia
wysokich kwalifikacji i przyjaznej obsługi Klienta z nowoczesną
myślą technologiczną.

Zastosowane przez nas rozwiązania IT umożliwiają nam prowadzenie zarówno małych i średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Poza standardowymi usługami księgowymi proponujemy naszym klientom pomoc w podejmowaniu bieżących decyzji umożliwiających optymalne gospodarowanie majątkiem przedsiębiorstwa. Dla Naszych Klientów poszukujemy indywidualnych rozwiązań celem spełnienia ich oczekiwań, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednio wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Na życzenie Klienta oferujemy pomoc w podejmowaniu strategicznych decyzji, dostarczając niezbędnych informacji księgowych oraz podatkowych. Ponadto oferujemy możliwość stworzenia systemu comiesięcznych raportów finansowych dla zarządu, pozwalających na stały monitoring stanu finansowego firmy. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług i dobry kontakt z Klientem. Dowodem na to jest fakt, że z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia firmy.

Wysoki standard nowoczesnych usług Kancelarii Rachunkowo-Podatkowej Sławomira Garbali stanowi doskonałą alternatywą dla potencjalnych klientów korzystających z usług biur rachunkowych.

Drogi Kliencie możesz być spokojny o swoje księgi i podatki, zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Klient wybiera sposób dostarczania nam dokumentów: transport własny Klienta, odbiór dokumentów w siedzibie Klienta na terenie Łodzi, poczta, kurier, poczta elektroniczna i fax.

Certyfikaty księgowe:

Certyfikat księgowy Sławomir Grabala
Certyfikat księgowy Ewa Kozieł

Zadzwoń do biura rachunkowego Łódź
Masz pytania?
Zadzwoń do nas:
TEL: 42 672 40 29
Napisz do biura rachunkowego Łódź
Chcesz wiedzieć więcej - skontaktuj się z nami:
e-mail: sgarbala@financecity.pl
lub skorzystaj z formularza wyceny usług
© 2010 Copyright Biuro rachunkowe Łódź - Finance City wszelkie prawa zastrzeżone                     projekt strony: Projektowanie stron internetowych Łódź